NIERUCHOMOŚCI MOCKO & GAZDA

20 LAT DOŚWIADCZENIA,
TO NASZA GWARANCJA

BŁYSKAWICZNA SPRZEDAŻ

NIERUCHOMOŚCI MOCKO & GAZDA

20 LAT DOŚWIADCZENIA,
TO NASZA GWARANCJA

BŁYSKAWICZNA SPRZEDAŻ

O nas

Nieruchomości to nasza pasja. Dzięki temu do każdego klienta podchodzimy indywidualnie wychodząc naprzeciw jego oczekiwaniom.

Wspólnie z klientem ustalamy jego potrzeby, dokonujemy wyceny
nieruchomości przez rzeczoznawcę majątkowego, sprawdzamy stan prawny nieruchomości oraz przygotowujemy i pomagamy załatwić niezbędną dokumentację do prawidłowego przeprowadzenia transakcji.

Korzystamy z najnowocześniejszego sprzętu do filmowania. Przygotowujemy profesjonalny film z użyciem sprzętu, by jak najlepiej przygotować ofertę dla klientów.   

Nasz zespół

Joanna Mocko

rzeczoznawca majątkowy nr uprawnień 4930,
licencjonowany pośrednik nieruchomości nr uprawnień 23093,
biegły sądowy, właściciel kancelarii rzeczoznawcy majątkowego. 

Zajmuję się szacowaniem wartości praw do wszelkiego rodzaju nieruchomości, specjalizuję się w wycenie nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych. Odbiorcami moich wycen są przede wszystkim jednostki samorządu terytorialnego, banki, przedsiębiorstwa, deweloperzy, instytucje finansowe, urzędy skarbowe, jak również osoby fizyczne i prawne.

Doskonale rozumiem  potrzeby naszych Klientów i dlatego staram się być elastyczna i wyrozumiała w ustalaniu terminu wykonania zlecenia, jak również wynagrodzenia za wykonaną pracę.

Gwarantuję  profesjonalne, obiektywne i rzetelne wykonanie mi zleceń, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i kodeksem etyki zawodowej. 

Należę do Śląskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Majątkowych oraz jestem członkiem Instytutu Monitoringu i Analiz Rynku Nieruchomości Silesia.

Rajmund gazda

Prawnik,
pośrednik w obrocie nieruchomościami,
właściciel Kancelarii Prawnej, wiceprzewodniczący Rady Miasta Orzesze

Zajmuję się pośrednictwem na szeroko rozumianym rynku nieruchomości, zarówno wtórnym, jak i pierwotnym. Mam na swoim koncie wiele pomyślnie przeprowadzonych transakcji.

Najlepszym dowodem na rzetelność i profesjonalizm są referencje wystawione przez klientów.

Przez wiele lat zdobywałem cenne doświadczenie prawne, które wykorzystuję w codziennej pracy.
Specjalizuję się w sprzedaży mieszkań, domów oraz gruntów. Wspomagam deweloperów w poszukiwaniu nieruchomości pod nowe inwestycje.

Kontakt

ul. Rybnicka 1
43-180 Orzesze

Joanna Mocko +48 608 085 413
Rajmund Gazda +48 511 618 808